نصب ویدئووال دارای پیچیدگی های مختلفی از جنبه های مربوط به الکتریکال و مکانیکال است و اینکه ما بدانیم برای نصب ویدئووال باید چه کارهای مقدماتی انجام شود می تواند شما را در بهره برداری هرچه بهتر از نصب ویدئووال کمک کند با توجه به بازیدی که کارشناسان حرفه ای فراصنعت از محل پروزه شما خواهند داشت لیستی از کارها که احتمالا نیاز خواهد بود تا شما انجام دهید ارائه خواهد شد.

کارهای مثل آماده سازی مسیر کابل ها ، تهیه سیستم برق مناسب و ….شرکت فراصنعت بطور حرفه ای این مراحل رابرای شما مدیریت خواهد کرد.
مسیرهای کابل یکی از چالشهای نصب در پروژه های ویدئو وال میباشد اینکه آیا مسیر عبور کابلهای با موانع فیزیکی مواجهه است یا خیر ، آیا مسیر کابل های در داخل داکت خواهد بود یا مسیر سینی کشی شده و یا عبور کابلها باید از داخل لوله عبور نماید ، همه این موارد باید قبل اجرای هر پروژه بررسی شود.
تهیه سیستم تهویه مناسب برای مانیتورهای ویدئووال فیلیپس قبل از نصب ویدئووال و کارشناسی محل قرار گیری سیستم تهویه از نکات بسیار مهم در تضمین دوام عملکرد کل سیستم ویدئو وال خواهد بود.
در صورتی که مسیر عبور کابلها از داخل لوله ها تعبیه شود باید از کابلهای حرفه ای HDMI  که بصورت کراس هستند استفاده شود که براحتی از داخل لوله عبور نمایند.
پنجره های و محل قرارگیری آنها نسبت به صفحه ویدئو وال یکی دیگر از مواردی است که باید توسط نصاب حرفه ای ویدئووال مد نظر گرفته شود .مجاورت مانیتورهای در کنار پنجره ها امکان ایجاد گرما و گردو غبار را افزایش داده و این امر باعث ایجاد اختلال در عملکرد کل سیستم وال خواهد شد.
مسلما بهترین کار استفاده از یک تیم حرفه ای در این زمینه است که دارای تجربه و تخصص لازم در جانمایی و نصب صد ها پروژه موفق را داشته باشد.
کارشناسان نصب ویدئو وال شرکت فراصنعت پاسارگاد آماده ارائه مشاوره های فنی به شما هستند.
keyboard_arrow_up