تعمیر ویدئووال و تعمیر مانیتور صنعتی یک از توانایی های که در  شرکت فراصنعت بطور حرفه ای درحال خدمت رسانی به مشتریان میباشد که اینکار با داشتن آزمایشگاه مجهز و تجهیزات حرفه ای و پیشرفته مخصوص تجهیزات مانیتور ها این امکان را برای ما فراهم کرده است که بتوانیم در زمینه تعمییر مانیتور های صنعتی وتعمیر  ویدئووال موفق باشیم.
دانش و تخصص کارشناسان ما در زمینه پنلها و انواع مدارت مجتمع در ویدئووال از جمله تعمییر ویدئووال حاصل سالها تجربه در زمینه سیستمهای حرفه ای تصویری است . تعمیر ویدئووال به دلیل پیچیدگی های فنی استفاده شده در طراحی و سیستم ایجاد تصویر براحتی با تجهیزات معمولی قابل انجام نیست ، و باید از تجهیزات مخصوص استفاده شود .
تعمییر پنل ویدئووال یکی از توانایی های شرکت فراصنعت است به واسطه تجهیزات حرفه ای و دانش تخصصی لازم در حوزه پنلها درحال انجام است .یکی از عیوب مشترک در تمامی پنلها ایجاد خطوط افقی یا عمودی در پنل ویدئو وال میباشد ، تعمییر حرفه ای پنل تخصص شرکت فراصنعت است.
شرکتهای وارد کننده عمدتا فاقد تجهیزات لازم در خصوص تعمییر ویدئووال هستند و عموما پنل باید توسط آنها بطور کامل در صورت تایید گارانتی تعویض شود و اینکه شرکتی بتواند این امکان را فراهم کند که مانیتورهای خارج از گارانتی را که هزینه زیادی به مشتری جهت تعویض پنل یا خرید مجدد مانیتور ویدئووال تحمیل می نماید را با مبلغ بسیار جزی در مقابل قیمت پنل تعمییر نماید یک توانمندی یزرگ در حال حاضر است.
تامیین قطعات یدکی مانیتور ویدئووال فیلیپس بطور انحصاری توسط شرکت فراصنعت پاسارگاد صورت میگرد .ما با داشتن رنج کامل قطعات یدکی مربوط به ویدئو وال ها و مانیتور های صنعتی فیلیپس تاکنون توانسته ایم پاسخگوی تعهدمان در خصوص گارانتی و خدمات پس از فروش باشیم .

شما مشتری گرامی می توانید جهت ارزیابی شرکت فراصنعت  در خصوص امکانات و تجهیزات لازم و توانایی تعمییر پنل ویدئووال از شرکت فراصنعت بازدید به عمل آورید. اگر نیاز به تعمییر ویدئووال خود دارید می توانید همین الان با شماره تماس 02188326704 واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل نمایید.

keyboard_arrow_up